telamat-tela-bez-canta-uretim-bandi

Tela Bez Çanta Üretimi

Markaların varlıklarını koruyabilmeleri ve büyüyebilmeleri için reklam kampanyaları büyük önem taşır. Tela bez çanta bu noktada önem kazanır. Doğru ve etkili reklam enstrümanları ile kısa sürede istenilen başarı elde edilebilir. Markaların elden ele dolaşmasını sağlayan tela bez çanta modelleri, hemen her sektör için en etkili reklam araçları arasında yer alır.

Tela Bez Çanta Fiyatları ve Özellikleri

Tela bez çantalar, tela kumaşı olarak adlandırılan düz dokuma kumaştan imal edilir. Baskılı veya baskısız olarak tasarlanabilen bu çantalar, dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkar. Bu ürünlerin fiyatları hakkında kesin bir rakam ifade edebilmek ise son derece zor. Zira tela bez çantaların fiyatlarının belirlenmesinde ve zaman zaman değişiklik göstermesinde etkili olan birden fazla etken söz konusu.

Farklı Ölçü ve Tasarımlarda Tela Bez Çanta Üretimi

Marka bilinirliğini artırmada büyük rol oynayan tela bez çantalar, müşteri talebine göre farklı ölçü ve tasarımlarda üretilebilir. Reklam yapacak markanın sattığı ürünlerin boyutları üretim aşamasında belirleyici olur.

Ultrasonik Bez Çanta ve Tela Bez Çanta Arasındaki Farklar

Tela bez çantalar ile ultrasonik bez çanta modelleri arasında bazı farklılıklar bulunur. Ancak bu farklılıklar, onlar arasında bir dezavantaja neden olmaz. İki ürün türü arasındaki en temel fark, dikim yöntemidir. Tela bez çantalar dokuma kumaştan imal edilir. Buna karşın ultrasonik çantalar, ultrasonik kaynak dikişiyle elde edilir.

Fuar Çantaları ve Promosyon Bez Çantaların İşletmeler İçin Faydaları

Fuarlar, markaların tanıtımlarında ve müşteri kitleleri ile buluşmalarında büyük önem taşır. Fuar çantaları ile promosyon bez çantalar, fuarların uzun vadeli faydalarını artırır. Fuarda marka reklamını taşıyan çantalardan her biri, potansiyel müşteriler tarafından alınır. Özellikle ulusal ya da uluslararası çaplı fuarlarda, alınan bu çantalar, şehirden şehre dolaştırılır ve markanın tanıtımına büyük katkı sağlar.

Tela Bez Çanta Kullanım Alanları

Tela bez çantalar, etkili bir reklam aracı olarak hemen her alanda kullanılabilir. Dayanıklı yapılarından dolayı uzun yıllar kullanılabilecek bu çantalar, bir kez ücret ödeyerek yıllarca reklam yapabilmeye olanak tanır. Perakende satış yapan hemen her alanda tela bez çanta kullanımına rastlanabilir.

Tela Bez Çanta Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır

Tela bez çantalar, işlevsellikleri ve faydaları nedeniyle oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Bu ürünlerin tercih edildiği başlıca sektörler şu şekilde sıralanabilir: 

  • Gıda Sektörü: Kuruyemiş, baharat, yöresel gıda maddeleri, tatlı gibi gıda maddelerini satan işletmeler,
  • Giyim Sektörü: Her türlü hazır giyim ürünlerinin satışını yapan işletmeler,
  • Aksesuar ve Kuyum Sektörü: Altın ve gümüşten yapılan takılar ile aksesuarlar başta olmak üzere, aksesuar çeşitleri satan işletmeler, 
  • Eczacılık Sektörü: Tıbbi ilaç satışı yapan işletmeler. 

Tela Bez Çantaların Taşıma Kapasiteleri ve Güvenliği

Tela bez çantaların standart bir kapasitesi bulunmaz. Müşteri istekleri doğrultusunda, farklı boyut seçenekleriyle bu ürünler imal edilebilir. Non-wowen ve lamine kumaş kullanılarak imal edilen bu çantalar, kumaş yapıları ve kullanılan dikiş teknikleri sayesinde son derece dayanıklıdır. İçerisine konulan ürünlerin güvenliğini garanti altına alır.

Çevre Dostu Tela Bez Çanta

Tela bez çantalar, doğanın her gün insan eliyle yara aldığı günümüz dünyasında, çevre hassasiyetleri göz önünde bulundurularak üretilir. Üretimi esnasında doğaya zararlı herhangi bir atık çıkarmayan bu çantalar, kullanımları esnasında ve kullanım sonrasında da çevre dostudur.

Tela Bez Çanta ile Farkındalık Oluşturma ve Marka Bilinirliği

Marka bilinirliği, her markanın öncelikli amaçları arasında yer alır. Zira artan marka bilinirliği, satışlara da doğrudan olumlu etki eder. Tela bez çanta modelleri, potansiyel müşteriler üzerinde farkındalık yaratma ve markayı daha bilinir kılma adına büyük potansiyel sunar. Sabit reklamların aksine, reklamın elden ele dolaşmasına ve daha fazla kişi tarafından görülmesine imkan tanır.

Telamat Müşteri Memnuniyeti Odaklı Üretim Süreci ve Kaliteli Hizmet Garantisi

Baskılı ya da baskısız tela çanta yaptırırken, hizmet alınacak markanın doğru seçilmesi önem arz eder. Üretim süreci başta olmak üzere tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini merkeze alan Telamat, tela bez çanta ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir marka. Telamat ile markanızın ihtiyacı olan tela bez çantaları istediğiniz ölçüde ürettirebilir, dilerseniz markanızın logosunu baskı yaptırarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir