Tela Bez Çanta

Tela bez çanta, pamuklu ve düz dokuma kumaş türü olan teladan üretilen çanta modelleridir. Tela kumaşlar, tela çanta ve astar üretiminde kullanılır. Kolay kullanımı açısından en çok tercih edilen tela bez çantalar, çevreye oldukça duyarlıdır. İstediğiniz boyutlarda ve tasarımlarda üretilen tela bez çanta modelleri, marka bilinirliğini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için markalar tarafından tercih edilmektedir. 

Tela bez çanta; orta ve küçük işletmeler, mağazalar, butikler, kuruyemişçiler ve eczacılar tarafından tercih edilmektedir. Bez çanta modelleri, tela kumaşından üretildiği için doğaya zarar vermez ve kullanıcı dostudur. Ürünlerinizden memnun kalan kullanıcılar, markanızın adını ve logosunu taşıyan bez çantalarla daha çok insanın sizi tanımasını sağlarlar.

Tela Bez Çanta Modelleri

Tela bez çanta modelleri, işletmenin ürün özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Non- wowen ve lamine kumaşlardan üretilen bez çanta modelleri, her satıcının talebine göre üretilebilir.  Kullanım kolaylığı ve rahat olması sebebiyle marka tanıtımlarında bez çantalar kullanılmaktadır. 

Tela kumaştan üretilen bez çantalar farklı renklerde, boyutlarda ve baskılarda yapılmaktadır. Her satıcının ürün yapısına göre istenilen adette üretilebilir. Plastik poşetlerin çevreye zararlı olması sebebiyle tela bez çanta modelleri yaygın kullanılmaya başlamıştır.  farklı baskı tekniklerinin uygulanabiliyor olması da bu yaygınlığı artırmıştır.

Bez Çanta Baskıları

Bez çanta baskıları, kullanım alanına ve firmanın talebine göre kullanılmaktadır. İşletmenizin tanıtımını, ürün reklamını yapmak için baskıların çeşidini ve kalitesini seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hangi baskı türünü istediğinizi belirtebilirsiniz.

  • Dijital bez çanta baskısı, diğer baskı türlerine göre pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar. Yazı ve görsel üzerinde kolaylıkla düzenleme yapılabilir.
  • Transfer bez çanta baskısı, 15 yıkamaya kadar dayanır ve dijital baskıya göre maliyeti daha düşüktür. Fotoğraf ve yazı gibi tasarımlar için kullanılmaktadır.
  • Empirme bez çanta baskısı, serigrafi baskı boyalarıyla bez çantalar üzerine yapılır. Empirme baskı, farklı kumaşlar üzerine uygulanabilir.  

Logolu Tela Bez Çanta Modelleri

Logolu tela bez çanta modelleri, marka bilinirliğini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için oldukça faydalıdır. Markanızın logosunu ve adını bez çantalar üzerine baskı yaparak işletmenizin satışlarında kullanabilirsiniz. Sizden alışveriş yapan müşterileriniz çantanızı kullanmaya devam ettiği sürece logonuzun reklamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 

Logolu tela bez çanta modelleri, logo ve isim şeklinde tanıtımı kolaylaştırır. Telamat olarak logolu ve baskılı tela bez çanta modellerini hızlı ve kaliteli olarak üretmekteyiz.  Beğendiğiniz bez çanta modeli  üzerine markanızın logosunu bastırmak istiyorsanız siparişiniz sırasında ve sonrasında bizimle iletişime geçerek logo baskı talebinizi iletebilirsiniz.

Tela Çanta İmalatı

Teknolojinin gelişmesiyle baskı ve bez çanta imalatındaki gelişmeler üretimin en kaliteli şekilde olmasını sağlamaktadır. Tela çanta imalatı için Telamat firmamız, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre non-wowen ve lamine kumaşları kullanarak istenilen adette üretmektedir. 

Tela bez çanta üretiminde öncü olan Telamat firmamız, ister 500 adet ister 5000 adet sipariş verebilir, adet sayısını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.Çantaları kullanacağınız alana ve ürünlerinizin boyutuna göre sipariş vererek çevreye ve bütçenize faydalı bir adım atabilirsiniz. 

Tela çanta imalatı siparişi vermeden önce bizimle iletişime geçebilir, referanslarımızı inceleyebilir ve daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Toptan Tela Çanta

Telamat firmamız toptan tela çanta üretiminde öncülük yapan firmalardan biridir. Toptan tela çanta siparişlerinizdeki teslimat süresi ebat, baskı, adete bağlı olmakla birlikte baskı kesim logo düzenleme, renklendirme ve değişiklik durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

Küçük işletmeler, mağazalar, butikler, kuruyemişçiler ve eczaneler, ihtiyaç duydukları tela bez çanta adetine göre toptan sipariş verebilirler. Tercih ettiğiniz bez çanta modelleriyle ambalaj stoğunu ve maliyetlerinizi azaltabilir ve markanızın tanıtımını uzun süre yapabilirsiniz.

Tela Bez Çanta Fiyatları

Tele bez çanta fiyatları, seçtiğiniz baskı türü, çanta boyutuna, adete ve baskı üzerindeki yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Tela bez çanta ve bez torba siparişlerinizde fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Toptan bez çanta siparişlerinde uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli hizmet sunan Telamat, teklif usulüyle çalışmaktadır. Bize ulaşarak baskılı veya baskısız olarak bez çanta ve bez poşet siparişi verebilirsiniz.

İster 500, İster 5000 adet

-

Telamat ile tek seferde binlerce sipariş verme gereksinimi kalkıyor! İhtiyacınıza yönelik ister 500 ister 5000 adet ultrasonik bez çanta ile küçük adetlerde bile Telamat'tan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres

23 Nisan Mah. 241 Sok.
Moda Sit. Kat:5 D:10 Nilüfer/Bursa