Promosyon Bez Çanta

Promosyon bez çanta, promosyon ürünlerinizin dağıtımında kullanılır ve marka bilinirliğinizi arttırır. İndirim, kampanya ve ücretsiz olarak müşterilerinize sunduğunuz ürünleri Telamat promosyon bez çanta içinde verebilirsiniz. Marka ve logonuzun basılı olduğu promosyon bez çantaları kullanmak markanızın uzun süre tanıtılmasını sağlar. 

Promosyon bez çantalar, ürünlerinizin boyutuna, istediğiniz baskıya göre kumaştan üretilmektedir. Bez çantalar, non-woven ve lamine kumaşlardan, baskısız ve baskılı olarak üretilirken doğa için oldukça faydalıdır. Geri dönüştürülebilir olması sayesinde doğaya faydalıdır. Ayrıca plastik poşetler gibi insan sağlığını tehdit edici değildir. Günümüzde süpermarketler, mağazalar ve işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Promosyon Bez Çanta Modelleri

Promosyon bez çanta modelleri; 

  • butikler, mağazalar,
  • küçük işletmeler,
  • kuruyemişçiler,
  • eczaneler 

ve birçok faklı sektörde satış yapan işletmeler tarafından tercih edilir. Telamat, promosyon bez çanta modelleri ile firmaların satışlarını arttırmaya yardımcı olur.  

Farklı kumaş çeşitlerinden üretilen bez çantalar, geri dönüştürülebilir ve yıkanabilir özelliklere sahiptir. Böylece müşterileriniz markanızın ve logonuzun olduğu çantaları uzun süre kullanabilir. Plastik poşetlerin ve çantaların doğada kaybolması milyonlarca yıl sürer. Bez çantalar ise sağlığımız ve çevre için plastiğe çok iyi bir alternatiftir.

Ürünlerinizin boyutuna, stok durumunuza, baskı çeşidine göre dilediğiniz promosyon bez çanta modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telamat, her ölçekteki işletmenin taleplerine göre hızlı ve kaliteli bez çanta üretimi sağlamaktadır.

Logo Baskılı Promosyon Çanta

Logo baskılı promosyon çanta modelleri, marka bilinirliğini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için oldukça etkilidir. Markanızın adını, logosunu ve yeni kampanyalar için oluşturduğunuz sloganlarınızı bez çantalar üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Böylece uzun yıllar markanızın duyurulmasını sağlayabilirsiniz. 

Kampanyalarınızdan faydalanan müşteriler çantalarınızı kullanmaya devam ettiği sürece logunuzun reklamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bez çantalar dijital bez çanta baskısı, transfer bez çanta baskısı, emprime baskı yöntemleri kullanılarak üretilirler. Tela kumaşlardan üretilen bez çantalar, yıkamaya dayanıklıdır ve çevrede çözünebilir. 

telamat.com üzerinden logolu ve logosuz olarak dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Telamat, “ister 500 adet ister 5000 adet” mottosuyla hareket etmektedir. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda non-woven ve lamine kumaşlardan baskılı veya baskısız olarak promosyon bez çanta üretiyoruz.

Promosyon Çanta İmalatı

Promosyon çanta imalatında öncü firmalar arasında yer alan Telamat, hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Teknolojiyi, baskı ve bez çanta imalatındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı ve çevreye duyarlı bez çanta ve bez poşet üretimi yapmaktayız. 

Promosyon çanta imalatı için bizimle iletişime geçmek için +90 505 694 23 23” ve “+90 224 443 41 11” numaralarımızı arayabilir ya da bilgi@telamat.com adresimize mail atabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ürününüze ve markanıza uygun modeller, baskılar ve boyutlar hakkında detaylı bilgi sunacaktır.

Promosyon Bez Çanta Fiyatları

Telamat, oldukça uygun ve avantajlı promosyon bez çanta fiyatları ile hizmetinizdedir. Ayrıca sektördeki diğer üreticilere göre hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Konseptinize en uygun bez çanta modellerini inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Promosyon bez çanta fiyatlarını etkileyen faktörler;

  • baskı türü,
  • kumaş yapısı,
  • çanta boyutu,
  • çanta üzerine yapılacak baskıya

göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza uygun çanta modelini ve ölçülerini belirledikten sonra bizi arayarak teklif alabilirsiniz. 

Hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli üretim yapan Telamat, teklif usulüyle çalışmaktadır. İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak baskılı veya baskısız olarak markanızı tanıtacak promosyon bez çanta ve bez poşet siparişi verebilirsiniz.

İster 500, İster 5000 adet

-

Telamat ile tek seferde binlerce sipariş verme gereksinimi kalkıyor! İhtiyacınıza yönelik ister 500 ister 5000 adet ultrasonik bez çanta ile küçük adetlerde bile Telamat'tan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres

23 Nisan Mah. 241 Sok.
Moda Sit. Kat:5 D:10 Nilüfer/Bursa