Ultrasonik Bez Çanta

Ultrasonik bez çanta, ultrasonik kaynak dikişi ve non-woven kumaş kullanılarak üretilen geri dönüştürülebilen doğa dostu bir çanta modelidir. Antibakteriyel ve geri dönüştürülebilir non-woven kumaşa sahip ultrasonik bez çanta modelleri oldukça dayanıklı ve sağlıklıdır.  Dayanıklı yapısıyla markanızı uzun süreli tanıtma imkânı sunmaktadır. Ultrasonik bez çantalar, yıkanabilir ve nefes alabilen kumaştan üretilmektedir. Fuarlarda, tanıtım etkinliklerinde, mağaza satışlarında bez çanta kullanımı, işletmenizin marka tanıtımı için oldukça faydalıdır.

Ultrasonik Bez Çanta Modelleri

Ultrasonik bez çanta modelleri, diğer bez çanta modelleri ile aynı hammaddeyle üretilmektedir. Ultrasonik kaynak dikişiyle non-woven kumaş kullanılarak üretilen bez çanta modelleri üzerine firmaların logoları, sloganları ve isimleri baskı yapılmaktadır. Konferans, fuar, etkinlik gibi alanlarda bez çanta modelleri ile markanızı, logonuzu tanıtabilirsiniz. Ültrsonik bez çanta modelleri, küçük işletmeler, mağazalar, butikler, kuruyemişçiler, eczacılar tarafından tercih edilmektedir. Her siparişe göre uygun boyutlarda üretilebilen bez çantalar üzerine işletmenin logo ve marka adı baskı yapılabilir. 

Ultrasonik Tela Çanta

Ultrasonik tela çanta modelleri, non-woven ve lamine kumaşlardan baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Ultrasonik kaynak dikişi ve tela kumaşı suya ve aşınmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Markanızı ücretsiz olarak uzun yıllar tanıtabilirken bez çanta kullanımı ile çevreye faydalı olabilirsiniz. Plastik poşetler, uzun yıllar doğaya zarar verirken farklı baskı teknikleriyle üretilen bez çantalar, geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Böylece hem markanızın reklamını yaparken hem de çevremize katkıda bulunabilirsiniz. Plastik poşetlerin yerine geçen bez tela çanta modelleri, doğada kolayca geri dönüşebilirken yıkanabilir yapısıyla müşteriler çantanızı sürekli kullanmaya devam edebilir. 

Ultrasonik Tela Çanta İmalatı

Ultrasonik tela çanta imalatı, müşterilerimizin taleplerine göre yapılmaktadır. Bez çanta üretiminde uzun yıllardır sektöre öncülük eden Telamat Bez Çanta, siz değerli müşterilerimizin siparişlerine göre en kısa sürede teslim sağlamaktadır. Ultrasonik tela çanta imalatında ultrasonik kaynak dikişiyle non-woven kumaş kullanılmaktadır. Bez çanta ve bez poşet üretiminde öncü olan Telamat’ a, beğendiğiniz bez çanta modelini ister 500 adet, ister 5.000 adet olarak toptan sipariş verebilirsiniz. Talep etiğiniz bez çanta modelini, rengini, ebatını ve sayısını belirtmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretilmesini istediğiniz çanta modeline logo ve markla baskısı yaptırabilirsiniz. 

Ultrasonik Tela Çanta Fiyatları

Ultrasonik tela çanta fiyatları, çantanın ölçüsüne, baskı türüne, kumaş çeşidine göre değişmektedir. Telamat bez çanta üretiminde oldukça uygun fiyatlar sunarken kaliteli ve hızlı üretim yapmaktadır. İşletmeniz için talep ettiğiniz çanta türüne, boyutuna ve adedine göre bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz. Markanızın adını ve logosunu farklı boyutlardaki be çantalara baskı yaptırabilirsiniz. 

İster 500, İster 5000 adet

-

Telamat ile tek seferde binlerce sipariş verme gereksinimi kalkıyor! İhtiyacınıza yönelik ister 500 ister 5000 adet ultrasonik bez çanta ile küçük adetlerde bile Telamat'tan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres

23 Nisan Mah. 241 Sok.
Moda Sit. Kat:5 D:10 Nilüfer/Bursa