Fuar Çantaları

Fuar çantaları, etkinliklerde, fuarlarda ve sergilerde markanın ürünlerini, sloganlarını ve markanın ismini tanıtmak için kullanılmaktadır. Fuarlarda rakip firmalarla iletişim kurabilir, yeni müşterilere ulaşabilir ve ticaret hacminizi artırabilirsiniz. Ürünlerinizin tanıtımını ve satışını yaparken kurumsal bir yapıda görünmek için bez fuar çantaları kullanabilirsiniz. Ayrıca bez çanta e bez poşetleri kullanmanız çevreye duyarlı bir işletme olduğunuzu da kanıtlar. 

Fuar Bez Çanta Modelleri

Fuar bez çanta modelleri ile tanıtmak istediğiniz ürüne ve markanıza uygun bir model seçebilirsiniz. Fuar, etkinlik ve sergi gibi tanıtım yapabileceğiniz dönemlerde promosyon ürünlerinizi tanıtmak için bez çantaları kullanabilirsiniz. Lamine ve non-woven kumaşlardan baskılı ya da baskısız olarak bez çanta ve bez poşet modellerini tercih edebilirsiniz. 

Hafif ve doğal görünümde olan fuar bez çanta modelleri oldukça dayanıklıdır. Fuarda tanıtım için sattığınız ya da promosyon olarak verdiğiniz ürünleri bez çantayla müşteriye vermek markanızın değerini artırır. Farklı kumaş, boyut, renk ve baskı teknikleriyle üretilen fuar bez çanta modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. 

Fuar Promosyon Bez Çanta

Fuarlar, her ölçekteki işletme için oldukça önemlidir. Yerel, şehirlerarası ve uluslararası fuarlar farklı işletmelerin ürünlerini tanıtması için son derece önemlidir. Katıldığınız fuarlarda promosyon ürünlerinizi daha iyi tanıtmak için fuar promosyon bez çantaları en ideal tercihiniz olacaktır. 

Fuar ve ambalaj bez çantaları, tasarımları, renkleri ve kullanılan kumaş çeşitleri ile müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayabiliriz. Müşterileriniz baskılı ve yıkanabilir bez çantaları uzun yıllar kullanabilir. Böylece uzun dönemlerde reklam ve tanıtımınız sağlanmış olur. 

Logo Baskılı Fuar Çantaları

Promosyon ya da tanıtımlar için logo baskılı fuar çantaları oldukça fazla tercih edilmektedir. Küçük işletmeler, mağazalar, butikleri kuruyemişçiler, eczaneler kendi markalarını tanıtmak için logo baskılı fuar çantaları kullanabilirler. 

Markanızın logosunu ve adını bez çantalar üzerine baskı yaparak işletmenizin satışlarında kullanabilirsiniz. Sizden alışveriş yapan müşterileriniz tanıtım çantalarınızı kullanmaya devam ettiği sürece markanızın reklamını ücretsiz olarak yapmaya devam etmiş olursunuz. 

Tanıtımlar için almayı düşündüğünüz bez çantaların üzerine marka adınızı, logonuzu ve sloganınızı baskı yaptırabilirsiniz. Tasarımlarınız düzenlendikten ve baskıya uygun hale getirildikten sonra en kıs sürede siparişleriniz hazırlanır. Baskıda ve üretimde kullandığımız tüm makine ve ekipmanlarımız hızlı ve kaliteli üretimi sağlamaktadır. 

 

Fuar Çantası İmalatı

Telamat, fuar çantası imalatında siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız Sektöre öncülük yapan Telamat, “ister 500 adet, ister 5.000 adet” mottosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Fuarlarda markanızı ve ürünlerinizi daha iyi tanıtmak amacıyla fuar çantası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlerin boyutuna, baskı kalitesine ve adedine göre fuar öncesinde sipariş verdiğiniz çantaları teslim alabilirsiniz. 

Farklı boyutlarda kumaş kullanılarak üretilen bir çok fuar çantası modeli bulunmaktadır. Bulunduğunuz sektöre ve ürettiğiniz ürünlerin boyutuna göre farklı üretim malzemelerinden yapılan fuar promosyon bez çanta modellerini tercih edebilirsiniz. 

Fuar Çantası Fiyatları

Fuar çantası fiyatları, seçtiğiniz ürünün kumaşına, baskı türüne, ürün yapısına göre değişmektedir. Fiyatlar, bez çantaların baskılı olup olmamasına bağlıdır. telemat.com üzerinden en uygun fiyatlı bez çanta modellerini inceleyebilirsiniz. 

Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve siparişlere hızlı dönüş yapmak için çalışmaktayız. Sipariş sayınız ne olursa olsun, markanız ve fuarrlar için tanıtım fuar çantası modellerini inceleyebilirsiniz. Toptan fuar çantası siparişlerinde uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli hizmet sunan Telamat, teklif usulüyle çalışmaktadır. Bize ulaşarak baskılı veya baskısız tela bez çanta siparişi verebilirsiniz. 

Fuar Çantaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fuarlar insan sirkülasyonu oldukça yüksek olan yerlerden biridir. Bu yüzden eğer markanızı ve ürünlerinizi tanıtmak için fuar çantası kullanmayı düşünüyorsanız toptan fuar çantası alımı çok daha uygun olacaktır. Telamat ekibi olarak ister 500 ister 5000 olsun toptan fuar çantası ihtiyacınızı kolaylıkla halletmenize yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken istediğiniz fuar çantası modeline ve tasarıma karar verdikten sonra sitemiz üzerinden bizimle iletime geçmek. 

Fuarlar yılın belirli zamanlarında kurulan, markaların ürünlerini sergilemek ve tanıtmak için kurulan büyük pazarlardır. Markalar fuarlar sayesinde hem ürünlerini tanıtırlar hem de bilinirliklerini arttırırlar. Bu yüzden her marka için fuar düzenlenen günler oldukça önemlidir. Fuar hazırlıkları aylar öncesinden başlar. Fuarı gezmeye gelenler için promosyon ürünleri aylar öncesinden hazırlanır. En çok tercih edilen bu ürünlerden biri de fuar çantalarıdır. Fuar çantaları hem maliyet olarak oldukça uygun hem de bir reklam aracı olarak mükemmel bir seçenektedir. Fuar çantası verdiğiniz kişilerin çantayı kullanımı markanızı ve ürünlerinizi herkesin görmesini sağlar. 

Telamat ekibi olarak bu yazımızda size fuar çanta nedir, avantajları nelerdir, fuar çanta modelleri ve toptan fuar çanta fiyatları hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Umarız yardımcı olmuştur. Fuar çantaları ve diğer çanta modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca farklı çanta modelleri için sitemizde bulunan diğer çanta modellerine göz atabilirsiniz. 

Fuar çanta modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü özellikle son zamanlarda doğa dostu ve geri dönüştürebilen malzemeler ile üretilen çantaların üretiminin artması ile birçok farklı çanta modeli üretilebilmektedir. Farklı boyutlarda, farklı kumaş türlerine sahip ya da farklı dikiş teknikleri ile üretilmiş birçok fuar çanta modeli bulunmaktadır. Markanızı yansıtacak detayları göz önüne alarak dilediğiniz fuar çanta modeline karar verebilirsiniz. Son zamanlarda doğa dostu markaların daha dikkat çekmesiyle birlikte özellikle doğa dostu fuar çantaları oldukça popüler hale gelmiş durumda. Sizde markanız için doğal bitki liflerinden üretilmiş, oldukça hafif ve kullanışlı çanta modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca bu kumaş modelleri üzerine istediğiniz tasarım veya görselin baskısı da kolaylıkla uygulanabiliyor. Dilerseniz fuar çantanıza özel bir tasarım baskısı ya da logonuzun ve ürünlerinizin yer aldığı bir fuar çantası modeli tasarımı hazırlayabilirsiniz. Markanızı ve ürünlerinizi yansıtacak bütün fuar çanta modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Senenin belirli günlerinde düzenlenen fuarlar hem markanızı ve ürünlerinizi geniş kitlelere tanıtmak için oldukça elverişli bir ortamdır. Bu yüzden çoğu marka fuarlar için büyük hazırlıklar yaparlar. Markalarını ve ürünlerini tanıtmak, hem de bilinirliğini arttırmak için fuar günlerini bir reklam aracı olarak kullanabilirler. Fuarlarda markaların bilinirliklerini arttırmak için en çok tercih ettikleri ürünlerin başında ise fuar çantaları geliyor. Fuara gelen kişiler tarafından çanta veya poşet amaçlı kullanılan çantalar üzerinde markanın logosunu ya da seçtiği görseli taşıdığı için oldukça dikkat çekici olabiliyor. Sizde fuar çantalarını tercih ederek fuar günlerinde markanızı ve ürünlerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Bunun için toptan fuar çantası alımına ihtiyaç duyabilirsiniz. 

Toptan fuar çantası fiyatları, seçtiğiniz fuar çantası modelinin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Seçtiğiniz çantanın boyutu, kumaş özellikleri, dikiş tekniği, üzerinde yer alan görselin baskı tekniği gibi birçok detay çantanın fiyatını etkileyecektir. Ancak her alanda olduğu gibi fuar çantalarında da toptan alımlarda sayının artışına göre daha ekonomik bir fiyatlandırma olacaktır. Daha detaylı fiyat bilgisi için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İster 500, İster 5000 adet

-

Telamat ile tek seferde binlerce sipariş verme gereksinimi kalkıyor! İhtiyacınıza yönelik ister 500 ister 5000 adet ultrasonik bez çanta ile küçük adetlerde bile Telamat'tan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres

23 Nisan Mah. 241 Sok.
Moda Sit. Kat:5 D:10 Nilüfer/Bursa