tela-bez-cantalarin-isletme-ve-cevre-dostu-ozellikleri-telamat

Tela Bez Çantaların İşletme ve Çevre Dostu Özellikleri

Tela bez çanta işletmeler için etkili bir reklam olanağı ve güçlü bir marka imajı sunar. Ancak bu ürünlerin sağladığı yararlar bu kadarla sınırlı değildir. Tela bez çanta modelleri hem işletmeler için hem de çevre için bir dizi ekstra özelliğe sahip.

Tela Bez Çantaların Ekolojik Etkisi Nedir?

Tela bez çantalar, tela kumaşı olarak adlandırılan bir dokuma kumaş türünden elde edilir. Bu kumaşın hammaddesi ise pamuktur. Tamamen organik bir malzeme olan pamuktan üretilen bu çantalar, doğaya atıldıklarında bile herhangi bir zarar oluşturmazlar. Doğada çözünme süreleri yüksek olsa da kaldıkları süre boyunca ve çözünme sonrasında herhangi bir ekolojik olumsuzluğa neden olmazlar. Ayrıca tela bez çantaların üretimi esnasında da çevreye herhangi bir zarar verilmez.  Doğayı korumak ve bunu müşteri kitlenize yansıtmak istiyorsanız işletmenizde tela bez çanta kullanabilirsiniz.

Plastik Poşetlerin Dezavantajlarına Karşı Tela Bez Çanta Kullanımı

Günümüzde en yaygın ambalaj türü olan plastik poşet ürünleri, insan ve doğa sağlığını ciddi anlamda tehdit eden bir dizi kimyasaldan üretiliyor. Ayrıca plastik poşetlerin üretimleri esnasında da doğa ciddi anlamda zarar görüyor. Plastik poşetlerin bu olumsuzluklarıyla, tela bez çanta kullanarak mücadele edebilmek mümkün.

Tela Bez Çantaların Geri Dönüşümü ve Doğaya Katkısı

İşletmelerin tela bez çanta tercih etmelerinin doğa açısından bir diğer katkısı da bu ürünlerin geri dönüştürülebilir olması. Tamamen doğal bir malzemeden imal edilen tela bez çantalar, büyük oranlarda geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir. Böylelikle hem ekonomik hem de çevresel sürdürülebilirliğe büyük katkı sağlar.

Tekrar Tekrar Kullanılabilen Tela Bez Çantaların Firma Tanıtımına Katkısı

Firmaların büyüyebilmesi ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesi açısından tanıtım faaliyetleri büyük öneme sahip. Bunun için, sınırlı reklam bütçesinin en verimli şekilde kullanılabilmesi lazım. Markanıza özel tasarlanıp, elden ele dolaşan ve yıllar boyunca tekrar tekrar kullanılabilen tela bez çantalar, tek seferlik reklam harcamasıyla defalarca reklam yapabilme olanağı sunar. Taşınabilir olması sayesinde, belirli bir alanla da sınırlı kalmaz. Firmanın sınırlarını aşarak reklamın daha geniş alanlara yayılmasına yardımcı olur. Minimum bütçeyle maksimum etki yaratabilmek adına tela bez çantalar büyük potansiyele sahip. 

Telamat Tela Bez Çanta web sitesinden firmanıza ve amacınız uygun ürünü tespit edip toplu sipariş verebilmek için iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir