Ultrasonik Çantalar

Ultrasonik Bez Çanta

Geri dönüştürülemeyen malzemelerin dünyaya verdiği zarar artık bütün dünya ülkeleri tarafından bilinen bir gerçek. Bu yüzden doğa dostu ve geri dönüşüme uygun malzemeler ile üretilen ürünlerin piyasadaki yeri çok her geçen gün daha da artıyor. Özellikle kullanılan geri dönüşüme uygun olmayan poşetlerin kullanımına ülkemizde olduğu gibi birçok ülkede sınırlandırmalar geliyor. Geri dönüşüme uygun olmayan poşetlerin yerini ise doğa dostu tamamen geri dönüşüme uygun malzemelerden elde edilen bez çantalar alıyor. Doğa dostu bu çantalar farklı üretim yöntemleri ve farklı kumaş türlerine farklı kategorilere ayrılmaktadır. 

Ultrasonik bez çanta modelleri de doğu dostu, geri dönüşüm malzemeler ile ultrasonik dikiş yöntemi ile üretilen çanta modellerinden biridir. Yazımızda ultrasonik bez çanta modellerini daha detaylı anlamanıza yardımcı olacak bazı konular hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız. 

Ultrasonik Bez Çanta Modelleri

Ultrasonik dikiş yöntemi ile hazırlanan bez çantalarda sizin talebinize göre istenilen kumaş renginde, istenilen boyutlarda ultrasonik bez çanta modeli üretilebilmektedir. Bu yüzden istediğiniz ultrasonik bez çanta modeli için sadece rengi ve çanta modelini belirlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca üretilen ultrasonik bez çanta modellerinin üzerine emprime baskı, ofset baskı, digital baskı, serigraf baskı ya da transfer baskı teknikleri ile istenilen görseller baskı olarak uygulanabilmektedir. Böylece dilerseniz şirket logonuz ile dilerseniz şirketinizin yeni bir kampanyasının yer aldığı bir görsel ile kolaylıkla ultrasonik bez çanta modeline sahip olabilirsiniz. Tamamen şirketinizi yansıtan tasarımlara veya görsellere sahip ultrasonik bez çanta modellerine sahip olmak için tek yapmanız gereken istediğiniz çanta modelini seçmek ve bizimle iletişime geçmek. 

Toptan Ultrasonik Bez Çanta Fiyatları

Ultrasonik bez çanta modellerini şirketiniz içerisinde hem müşterilerinize kolaylık sağlamak hem doğa dostu yaklaşımınızı göstermek ya da tamamen reklam amaçlı kullanabilirsiniz. Bu durumlarda toptan ultrasonik bez çanta satın alma ihtiyacını ortaya çıkaracaktır. Toptan ultrasonik bez çanta fiyatlarına bakıldığında ise seçtiğiniz bez ultrasonik bez çanta modeline göre fiyatlar farklılık gösterecektir. Çünkü ultrasonik bez çanta için, çantanın sahip olduğu her bir detay fiyatlandırmayı etkileyecektir. Seçtiğiniz çantanın büyüklüğü, seçilen bezin özellikleri, üzerine uygulanan baskı tekniği gibi detayların hepsi fiyatlandırma da etkili olmaktadır. Hatta seçeceğiniz ultrasonik bez çantanın rengi bile fiyat üzerine etki etmektedir. Ancak toptan alımlarda her zaman olduğu gibi sipariş miktarı ne kadar fazla ise alacağınız fiyat teklifi de birim başıma o kadar uygun olacaktır. Detaylı fiyat bilgisi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ultrasonik Bez Çanta Nedir? Avantajları Nelerdir?

Ultrasonik bez çanta en basit tanımı ile ultrasonik dikiş yöntemi ile üretilmiş bez çantalara verilen genel isimdir. Ultrasonik dikiş yönteminde seçilen tekstil ürününün yüzeyinin özel makinalar sayesinde hızlı ve temiz bir şekilde birleştirilmesi sağlanır. Yüzeyleri birleştirmek amacı ile ultasonik dikiş makinası yüksek frekanslı bir titreşim kullanmaktadır. Titreşim sonucunda ısı oluşur ve bu yüksek ısı sayesinde yüzeyler birleşir ve bir bağ oluşmuş olur. Ultrasonik dikişi yöntemi diğer yöntemlere göre iplik gibi materyaller gerektirmediği için hızlı ve ısısya dayalı bir sistem olduğu için çok daha ekonomiktir. Bu yüzden diğer bez çanta modellerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir. 

Renk Çanta ekibi olarak bu yazımızda size ultrasonik bez çanta modelleri, toptan ultrasonik bez çanta fiyatları ve ultrasonik bez çanta nedir, avantajları nelerdir konuları hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Umarız yardımcı olmuştur. Ultrasonik çanta ve diğer çanta modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca farklı çanta modelleri için sitemizde bulunan diğer çanta modellerine göz atabilirsiniz. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir