bez çanta

Kaç Farklı Bez Çanta Vardır?

Çanta çeşitleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen bez çantalar, herkesin tarzına uyum sağlamaktadır. Birbirinden farklı modeli bulunan bu çantaların renkleri, desenleri ve çanta boyutları farklılık gösterir. Pek çok amaç için üretimi gerçekleştirilen çanta modellerinin en güzelleri sizlere Telamat sitesinde sunulmaktadır. Siz de kaç farklı bez çanta modeli olduğu görmek ve çanta çeşitlerini incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız yazımızı okumaya devam ederek çanta çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Çanta Boyutları Nasıl Olmalı?

Çanta boyutları birbirinden farklı olarak üretilmektedir. Pek çok çanta boyutları vardır ve hemen hemen herkesin zevkine hitap edecek çeşitli çantalar bulunur. Bu çantalar içerisinde küçük çanta boyutlarına sahip modeller, orta çanta boyutlarına sahip modeller ve büyük çanta boyutlarına sahip modeller bulunur. Çanta boyutları nasıl olmalı? Sorusunun cevabı özneldir. Bunun nedeni ise kimileri büyük boyutlara sahip çantalar tercih ederken kimileri de çanta taşımaya pek sevmedikleri için küçük boyutlara sahip çantaları tercih ederler. Bu nedenle her birey kendi istediği ölçülerde çantalar satın alabilir. 

Kumaş Türü ve Özellikleri

Telamat bez çantalar, nonwoven kumaştan üretilen çanta modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Nonwoven bez çantalar; esnektir ve tüy oluşturmayan yüzeye sahiptir. Islak ve kuru durumdayken temizleme çözücülerine yeterli seviyede dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda çantalarımızda kullandığımız bu kumaş türü, yıkanabilir ve geri dönüştürülebilir olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bez çanta üretimi esnasında birbirinden farklı kumaş türleri kullanılabilir, bu farklılık bez çantanın dayanıklılığı, esnekliği ve su geçirip geçirmeme özelliği konusunda fark yaratır. 

Bez çantalar ayrıca antibakteriyel kumaşlardan üretilmişlerdir. Antibakteriyel kumaşlar, sıradan kumaşlara kıyasla bakteri üretiminin en az olduğu ve bakteri oluşumuna da engel olduğu kumaşlardır.

Doğru Bez Çantayı Nasıl Seçerim?

Bez çantaların pek çok model ve renk çeşidi mevcuttur. Bez çanta çeşitleri bulunan bu çantalar arasında doğru bez çantayı nasıl seçerim, diye düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken çantayı ne için satın alacağınıza karar vermek olacaktır.

 Bu çantaları ne için satın alacağınıza karar vererek çanta çeşitleri içerisinden kendi ihtiyaçlarınızı gözeterek bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin; alacağınız çantayı alışveriş için kullanacaksanız alışverişe uygun bir çanta seçimi yapmanız gerekir. Ya da tanıtım günlerinde fuarlarda dağıtım için fuar çantası satın alacaksanız fuar çantaları tercih edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan öncelikle istediğiniz çantayı belirleyip sipariş oluşturmanızdır. İsteğiniz çanta modeli için Telamat internet sitesini ziyaret ederek kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz “Teklif İste” butonuna teklif almak için tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bez Çanta Fiyatları

Bez çantalar, Telamat sitesinde yer alan birbirinden farklı modele sahip olan çantalardır. Telamat ailesinin sizler için ürettiği çantaların pek çok renk seçenekleri ve desen seçenekleri mevcuttur. Bez çanta fiyatları ise bez çantaların özelliklerine göre ya da renk seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Birbirinden güzel tasarımlara sahip olan bu çantalar içerisinden en beğendiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz. 

Kişiye özel tasarımların da yapılabildiği sitemizde sizler için özel olarak üretilmiş ürünleri tercih edebilirsiniz. İster markanızın ismini ister logonuzu isterseniz de adınızı çantalar üzerine baskı işlemi ile işleyebiliriz. Siz de bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve bez çanta fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kaç Farklı Bez Çanta Vardır?” başlığı altında bez çanta çeşitlerinden söz ettik. Çanta boyutlarının çeşitliliğinden ve bez çantaların üretildikleri kumaş türlerini ele aldık. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir