Firmanıza Özel Tela Çanta Modellerini Seçin! Size Özel 4 Çeşit

Firmalar için promosyon çalışmaları oldukça önemli tanıtım çalışmaları arasında yer alır. Böyle durumlarda en iyi tanıtım çalışmasını yapabilmek için de birçok promosyon üründen yararlanılabilir. En öne çıkan ve işlevselliği ile adından bahsettiren promosyon ürünler ise tela çanta modelleridir. Bu çantalar kullanıcı beklentisine oldukça iyi yanıt veren ürünler arasında yer alır. 

Firmalar toptan tela çanta siparişi vererek hem kişilerin işlerine yarayan hem de firma tanıtımının uzun yıllar devam ettirilebileceği bir reklam çalışması yapabilir. Tela kumaşlardan üretilen bu çantalar oldukça dayanıklı bir yapıya sahip. Aynı zamanda çantaların üst yüzeyi de firmalara göre şekillendirilebilir. İstenilen boyutlarda da üretilebilen çantalar arasında yer alır. Firmanıza özel bir tela çanta arayışındaysanız aşağıdaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Eczane Çantaları

Eczaneler için poşet ve çanta kullanımı oldukça önemli. Her hasta için birden fazla ilaç yazılması durumunda bu ilaçların rahat taşınabilmesi eczane çantaları ile sağlanır. Farklı boyutlarda tasarlanan eczane çantaları işlevsel özellikleri ile öne çıkar. Plastik poşetlerden daha işlevsel olan bu çantalar hem çevre dostu ürünler olur hem de uzun yıllar farklı amaçlar için de kullanılabilir.

Tela çantalar sağlıklı kullanım özelliklerine sahip. Çevre dostu olmasının yanında uzun yıllar bozulmadan ve kıvrılmadan kullanılabilirler. Eczane tela çantaları, eczanelerin gereksinimlerine uygun boyutlarda ve renklerde tasarlanabilir. Özellikle eczanelerin adı, adresi, telefonu, amblemi gibi bilgileri de bu çantalar üzerinde baskı haline getirmek oldukça mümkün. Tela çanta baskı yönünden eczaneler için en ideal promosyon ürünler arasında yer alır. 

Kuyumcu Çantaları

Kuyumcular da çanta kullanımı bakımından önemli gereksinimleri olan işletmelerdir. Satılan her takı için uygun boyutlarda çanta sunulması hem şık bir görünüm sunar hem de önemli bir reklam çalışması olur. Böyle durumlarda bez tela çanta kullanımı tercih edilebilir. Takı kutularının boyutlarına göre farklı ölçülerde tasarımlar yapılabilir. 

Kuyumcu Çantaları

Esnek yapıları ile dikkati üzerine çeken tela kuyumcu çantaları kullanım amacı oldukça geniş ürünler arasında yer alır. Bu çantaların üzerine kuyumcuların genel bilgileri işlenebilir. Baskı yönünden istenilen renklerin de kullanılması oldukça uygundur. Kuyumcular için daha minimal boyutlarda çantalar üretilebilir. Tela çanta fiyatları bakımından da oldukça ulaşılabilir ürünler içerisinde bulunur. 

Kuruyemiş Tela Çantaları

Kuruyemiş tela çantaları da promosyon amacı ile tercih edilenler arasında yer alır. Bu çantaların en önemli özelliklerinden birisi de çantaların kullanım amacının geniş olmasıdır. Yani kuruyemiş işletmesinin bilgileri üzerinde olsa da kişiler bu çantaları farklı ürünleri koymak için daha sonra da kullanabilir. 

Sağlam yapıları ile dikkati çeken bu çantalar her anlamda iyi birer reklam ürünü olarak öne çıkar. Uzun yıllar insanların birtakım eşyalar taşımak için kullanacağı çantalar her zaman sizin reklamınızı yapacak uzun soluklu bir reklam şekli olacaktır. Kuruyemiş çantaları, ucuz tela çanta fiyatları bakımından en ideal ürünler arasında yer alır. Kaliteli malzemelerden uygun fiyatlı ürünler ortaya çıkarılabilir.

İlginizi Çekebilir: Bez Çanta Modası

Butik Bez Çantaları

Butik bez çantaları çevreye duyarlı yapıları ile dikkati çeken çantalar arasında yer alır. En iyi materyallerden üretilen bu çantalar hem dayanıklı hem de oldukça sağlıklı çanta modelleridir. Bu çantalar baskılı ya da baskısız olarak tercih edilebilir. Ancak baskılı tercih etmek promosyon açısından önemli bir avantaj ortaya çıkarır. 

Kullanım yönünden ise oldukça dayanıklı bir yapısı bulunur. Uzun yıllar birçok yerde ve farklı  amaçlar  için kullanılabilirler. En sağlıklı kumaşlardan üretilen çantalar fiyat bakımından da oldukça ideal ürünler arasında yer alır. Tela çanta imalatı konusunda özellikle bez çantaların çok tercih edilebilir olduğu söylenebilir. 

Bizimle iletişime geçmek için Instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir