BEZ ÇANTA TARİHÇESİ

Bez çantalar 17. yüzyılda insanlar tarafından kullanılmaya başlandı. İlk başlarda bir giyim tasarım şirketi tekne çantası üretti ve tanıtıma sundu. Bu çantayı kullanmanın temel amacı buz bloklarını taşıyabilmekti. Zaman içerisinde, çanta tasarımında çeşitli değişiklikler yapıldı. Tekne çantası kanvas kumaştan yapılmıştı. Bez çanta imalatında kullanılan kumaşlar sonrasında değişti ve gelişti, çeşitleri ortaya çıktı.

Şirketin yaptığı tanıtım sonrasında bez çantalar günlük hayatta da kullanılmaya başlandı. Zaman geçtikçe bez çantalar daha bilinir hale geldi ve günümüzde hemen hemen her yerde görebileceğimiz bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor Aşağıdaki yazımızda bez çanta tarihinden bahsederek sizlere bez çanta hakkında bilgiler sunacağız. Keyifli okumalar dileriz.

Bez Çantanın Üretimi

Bez çantalar son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılıyor. Özellikle ülkemize getirilen ücretli poşet uygulaması ile kullanım alanı iyice artan bez çantalar pek çok kişinin ilgi odağı haline geldi. Bez çantalar, firmalara ve şahıslara özel olarak üretilebiliyor. Firmalara özel üretilen bez çantalar genellikle tanıtım amacı ile promosyon ürün olarak tercih ediliyor.

Bez çanta üretimi son derece gelişmiş bir düzeydedir. Pek çok renk ve model seçeneği ile bez çantalara kullanıcılara sunuluyor. Bez çanta tarihinde ilk başlarda pek seçenek olmamasına rağmen şu anda farklı materyale ve boyuta sahip bez çantalar farklı sektörlerde kullanılmaktadır.

Telamat ailesi olarak üretimleri özenle gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel tasarımlara imza atan Telamat ailesi sizden gelen tasarım fikirlerini de değerlendiriyor ve çeşitlilik yaratıyor.

Sizlerin isteklerini dinleyen Telamat üyeleri, sizlerin istediği şekilde üretim sürecine başlıyor. Telamat ekibimiz üretim sürecini planlayarak işe koyulur; kullanılacak hammadde belirlenir, baskı yöntemi, baskı modeli ve diğer işler planlanır. Tüm planlamalar hazır olduğunda üretim işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kaliteli ve hızlı teslimat için Telamat Çanta’yı tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren bu aile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşma amacı ile çalışıyor.

Bez Çantanın Kullanım Kolaylığı

Bez çanta son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilir. Günlük kombinlerinize kolaylıkla uyum sağlayabilen bez çantalar çevre dostu özelliği ile doğaya katkı sunar. Çevre dostu bez çantaların birbirinden güzel farklı baskı ve renklerde seçenekleri mevcuttur. Siz de pek çok model içerisinden kendinize en yakışanı bularak kullanmaya başlayabilirsiniz. Acele bir işiniz olduğunda ya da kombinize çanta bulmakta zorlandığınız her anda bez çanta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylece günlük kombinize spor bir hava katılacak son derece hoş bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Yukarıdaki yazımızda bez çanta üretiminden ve de bez çantanın kullanım kolaylığından söz ettik. Siz de eğer bez çantaya hayatınızda yer açmak istiyorsanız şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir